Київстар: (067) 676-50-32 | Lifecell: (063) 281-87-67 | Vodafone: (099) 180-29-37|sale@bramy.com.ua
/Ворота для дому
Ворота для дому 2018-06-04T23:57:47+00:00
Секційні ворота Prime wisniowski для дому

Секційні ВОРОТА PRIME

Уявіть собі гаражні ворота нового покоління. Ворота, які не є переосмисленням існуючих рішень, а результатом творчих пошуків рівноваги між сучасною технологією, якістю, безпекою та дизайном. Саме такими є ворота PRIME.

Детальніше

Секційні ВОРОТА UniTherm

Ворота UniTherm відповідають жорстким нормам по стійкості до вітрового навантаження, водонепроникності та повітропроникності. Ці параметри впливають на тривалість експлуатації воріт, а також сприяють збереженню привабливого зовнішнього вигляду воріт протягом багатьох років.

Детальніше
Секційні ворота UniTherm wisniowski для дому
Секційні ворота UniPro wisniowski для дому

Секційні ВОРОТА UniPro

Секційні ворота UniPro – найбільш практичне рішення для Вашого гаража. Це теплі ворота, призначені зокрема для установки в гаражах, що опалюються. Коефіцієнт теплопровідності Uk = 1,07 [Вт / м2xK].

Детальніше

Рулонні, ролетні ВОРОТА

Всі рулонні ворота в стандарті обладнані приводом. Полотно воріт намотується на приводний вал, розташований в коробі. Таке рішення дозволяє заощадити місце під стелею.

Детальніше
Рулонні ролетні ворота wisniowski для дому
Розпашні двостулкові ворота wisniowski для дому

Розпашні ВОРОТА

Сучасний підхід до традиційних рішень. Двостулкові ворота – це найбільш економічне рішення для закриття гаражу. Низьку ціну та безперебійну роботу гарантують прості і в той же час перевірені рішення.

Детальніше

Підйомно-поворотні ВОРОТА

Підйомно-поворотні ворота – це один з найбільш популярних видів воріт на ринку. Проста конструкція і перевірені технічні рішення гарантують безперебійну роботу воріт.

Детальніше
Підйомно-поворотні ворота wisniowski для дому