РОЗПАШНІ ВОРОТА ТА ХВІРТКА MODEST

Це комплексне рішення для дому та бізнесу

Ворота та хвіртка Modest для огорожі. Комплексне рішення для бізнесу та дому

ВОРОТА ТА ХВІРТКА MODEST

Ворота та хвіртка Modest — це комплексне рішення для дому та бізнесу. У комплекті з воротами та хвірткою поставляються несучі стовпи, а також петлі і замок. Захист від корозії шляхом гарячого цинкування або системою Duplex: гаряче цинкування + поліестрове покриття.

Ворота та хвіртка Modest ідеально підходять для різного роду об’єктів приватного, громадського та промислового характеру. Ворота можна застосовувати для огорожі приватних володінь, парків, шкіл, дитячих садів, складів і т.д.

СТУЛКИ ВОРІТ ТА ХВІРТКИ

Конструкція воріт та хвіртки виготовляється з профілю перерізом 40х40 мм. Стулка оснащується комплектом петель і замком. Двостулкові ворота додатково мають засув та обмежувач стулки. Стулка воріт і хвіртка заповнюються панеллю Vega B. Панелі зварюються з прута діаметром 5 мм. Панель приварюється до конструкції із зовнішнього боку. Стовпи воріт і хвірток є інтегральною частиною виробу. Стовпи підібрані з урахуванням міцності вимог, пропонованих до конструкції в цілому. Стовпи оснащуються пластиковими кришками. Стовпи виробляються з профілю перерізом 80×80 мм.

В'їзні ворота та хвіртки Modest. Ворота заповнені решітчастою панеллю Vega B

Двостулкові ворота Modest, заповнення решітчастою панеллю Vega B

В'їзні ворота та хвіртки Modest. Хвіртка заповнена решітчастою панеллю Vega B

Хвіртка Modest, заповнення решітчастою панеллю Vega B

ХАРАКТЕРИСТИКИ

КОМПЛЕКСНІСТЬ

Ворота та хвіртки Modest можна також поєднувати з панеллю Vega B і стовпчиками. Вигини в заповненні воріт і хвіртки, а також панельних огорож розташовуються на одній висоті, привносячи гармонію в характер огорожі.

Модульність

ОПТИМАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ

Стулка воріт і хвіртки може бути заповнена решітчастою панеллю Vega B. Панель приварюється до конструкції. Можливо два напрямки відкривання: праві всередину (PW) або ліві всередину (LW).

Оптимальний вибір

СТІЙКІСТЬ ДО КОРОЗІЇ

Ворота та хвіртки захищені від корозії методом гарячого цинкування або цинкуванням з поліестровим покриттям.

Довговічність

УНІВЕРСАЛЬНИЙ МОНТАЖ

Проста конструкція виробів забезпечує їх швидкий і легкий монтаж.

Універсальний монтаж

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ РОЗПАШНИХ ВОРІТ MODEST

СТВОРІТЬ КОМПЛЕКСНУ СИСТЕМУ ПРОМИСЛОВИХ ОГОРОЖ

Огородження WIŚNIOWSKI – це комплексна система. У нашій пропозиції для дому та бізнесу ви знайдете сучасні сталеві огорожі, панельні огорожі та з заповненням замкнутим профілем. Наші огорожі відрізняються солідністю, якістю і довговічністю, будучи одночасно втіленням елегантності та стилю. Комплексна пропозиція WIŚNIOWSKI в значній мірі полегшує процес огорожі об’єкта, забезпечує його безпеку і дозволяє підкреслити винятковий зовнішній вигляд об’єкта. Огородження WIŚNIOWSKI – це кращий вибір для приватних володінь і котеджів, а також для промислових об’єктів. Скористайтеся повним асортиментом і створіть свою огорожу.

Розпашні ворота та хвіртка системи MODEST для промисловості - заповнення панеллю Vega B

Системна огорожа: двостулкові ворота та хвіртка MODEST — заповнення панеллю Vega B

Розпашні ворота та хвіртка системи MODEST для промисловості - заповнення панеллю Vega Bt

Системна огорожа: двостулкові ворота та хвіртка MODEST — заповнення панеллю Vega Bt

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

КОЛЬОРИ

Система DUPLEX®

Поєднання властивостей цинкового і лакофарбового покриття в системі DUPLEX в значній мірі збільшує період експлуатації огороджень WIŚNIOWSKI. Незалежно від погодних умов, ми можемо бути впевнені, що огорожі WIŚNIOWSKI завжди зберігають свій естетичний зовнішній вигляд.

Ворота та хвіртки доступні у версії, що пройшли гаряче цинкування, або у версії оцинкованої з поліестровим покриттям. Стандартні кольори: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.