Київстар: (067) 676-50-32 | Lifecell: (063) 281-87-67 | Vodafone: (099) 180-29-37|sale@bramy.com.ua
//Розумні технології
Розумні технології 2018-06-07T16:49:57+00:00

smartCONNECTED – розумні ворота та двері WIŚNIOWSKI

SmartCONNECTED це можливість управляти воротами та дверима з електричним замком з будь-якого місця в світі. Все це за допомогою мобільного додатку Connexoon Acess бренду Somfy, дія якого базується на новітній технології io-home control.

Завдяки smartCONNECTED доступ до будинку перестав залежати від зв’язки ключів. Батьки можуть впустити дитину додому не залишаючи офіс або через кілька секунд перевірити на своєму смартфоні чи закриті вхідні ворота. Крім того розумний будинок може подумати замість своїх мешканців про такі базові дії, як включення сигналізації або – завдяки геолокалізаціі – відкриття воріт перед самим в’їздом.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Розумні ворота та двері smartCONNECTED wisniowski
Розумні ворота та двері wicontrol wisniowski

Керуйте доступом з WiControl

WiControl дозволяє управляти всіма воротами марки WIŚNIOWSKI і дверима серії Creo з приводом з будь-якої точки світу. Контролер RI-Co, на базі якого побудована система, використовує мережу micro wi-fi, завдяки якій легко зв’язується з домашнім wi-fi роутером. Не потрібно ніяких додаткових пристроїв, щоб отримати повний контроль.

Контролер доступний в базовій версії та в двох розширених версіях. У базовій версії він дозволяє відкривати або закривати ворота або двері. В розширених версіях додатково дає можливість перевірки їх стану.

ДЕТАЛЬНІШЕ