Повністю скляні двері

///Повністю скляні двері
Повністю скляні двері 2016-11-26T07:18:04+00:00

ПОВНІСТЮ СКЛЯНІ ДВЕРІ

ФУНКЦІОНАЛЬНА  ДЕКОРАЦІЯ БУДЬ-ЯКОГО ІНТЕР’ЄРУ

ОСВІТЛЕНИЙ  ПРОСТІР

Елегантні і світлі простору стали найважливішим елементом в дизайні інтер’єру. Повністю скляні двері успішно вписуються в останні тенденції, дозволяючи ефективно використовувати простір, надаючи користувачам приміщень відчуття свободи і комфорту.

ПРЕСТИЖ І ЕЛЕГАНТНІСТЬ

Высокое качество и совершенство исполнения повышает эстетическую ценность, создавая дружескую атмосферу, и в то же время повышая стандарт помещения. Кроме того, стеклянные поверхности прекрасно сочетаются с другими материалами, используемыми в дизайне интерьера.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ДИЗАЙНУ

Різні варіанти виконання і повний спектр обробки надають незліченні можливості формування зовнішнього вигляду повністю скляних дверей. Кожен елемент підібраний таким чином, щоб підкреслити переваги скляних поверхонь, роблячи їх привабливими елементом інтер’єру приміщення.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Ми виконуємо всі види стаціонарних і знімних перегородок, що дозволяє оптимально використовувати простір в офісах, конференц-залах та кімнатах. Багате пропозицію фурнітури найвищого класу дозволяє нам виробляти розсувні, що коливаються і орні двері, завдяки чому ми досягаємо найвищу ступінь функціональності виділених приміщень.

ДИЗАЙН І ОРНАМЕНТИ

DC 004

DC 005

DC 008

DC 015

DC 016

DC 017

DC 021

DC 023

DC 024

DC 025

ІНФОРМАЦІЯ

ФУРНІТУРА

STUDIO RONDO

STUDIO RONDO

STUDIO CLASSIC

STUDIO CLASSIC

UNIVERSAL LIGHT

TENSOR

AGILE

AGILE

MANET

FSW

BEYOND

BEYOND

РУЧКИ

Круглі ручки з нержавіючої сталі:

Скляні ручки:

Сталеві прямі ручки:

Круглая ручка Swarovski

Мушля

Скляна пряма ручка