Панельні гратчасті огорожі

///Панельні гратчасті огорожі
Панельні гратчасті огорожі 2016-11-26T07:18:04+00:00

Панельні сітчастої огорожі

Панельні сітчастої огорожі

VEGA B, VEGA B LIGHT, VEGA B LIGHT II
УНІВЕРСАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Ґратчасті панелі з формуванню VEGA B, VEGA B Light і VEGA B Light II входять до складу системи панельних ґратчастих огорож.
Панелі можуть встановлюватися на чотирьох видах стовпів: Gamma – авторське, опатентованном вирішенні, розробленим Компанією WIŚNIOWSKI, а також Beta (VEGA B і VEGA B Light) і Omega.

Панель VEGA B виготовлений із зварених сталевих прутів діаметром 5 мм, панель VEGA B Light – із прутів діаметром 4 мм, а панель VEGA B Light II – із прутів діаметром 3 мм.

Ґратчасті панелі знаходять широке застосування для огородження парків, об’єктів громадського призначення, супермаркетів, заводів, спортивних об’єктів, а також приватних територій.

VEGA B

VEGA B Light II

СИСТЕМИ МОНТАЖ

1)ділянка
2)Вулиця

Система SAFE – на стовпах перетином 60 х 40 мм з отворами.

Система BETA – на стовпах перетином 60 х 40 мм з отворами.

Система GAMMA – на двотаврових стовпах перетином 65 х 42 мм з отворами.

Система OMEGA – на столбах сечением 60 х 40 мм.

Система SAFE і BETA – Панелі встановлюються за допомогою гаків з метричної різьбою і антивандальних гайок. Для з’єднання панелей поза стовпа використовуються з’єднувальні елементи.

Система GAMMA – Стовпи виготовлені з подвійного сталевого профілю. Завдяки спеціальній будові стовпа кріплення панелей залишається непомітним зовні стовпа.

Система OMEGA – Техніка монтажу ґратчастих панелей заснована на застосуванні сполук у формі складаються з двох частин хомутів, з’єднаних один з одним за допомогою нержавіючих гвинтів з самоконтряшиїся гайками.

ВИСОТА

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1 – великий осередок, 2 – малий осередок

Вид панели Диаметр прутьев [мм] Размер простых ячеек [мм] 1 Размер малых ячеек [мм] 2 Ширина панели [мм] Антикоррозионная защита Цвета
 Vega B  5   50×200   50×50   2500 оцинковка, оцинковка + полиэфирное покрытие стандартные, другие из палитры RAL
 Vega B Light  4

VEGA 2D
Максимальная плотность и прочность

Панелі VEGA 2D виготовлені із зварених сталевих прутів. Діаметр горизонтального (подвійного) прута 6 мм і вертикального прута 5 мм.

Панелі VEGA 2D Super виготовлені із зварених сталевих прутів. Діаметр горизонтального (подвійного) прута 8 мм і вертикального прута 6 мм.

Огородження з панелей VEGA 2D і VEGA 2D Super знаходять широке застосування у разі огородження парків, об’єктів громадського призначення, супермаркетів, заводів, аеропортів, військових частин, а також спортивних об’єктів.

СИСТЕМИ МОНТАЖ

1)ділянка
2)Вулиця

Система DELTA 2D – на стовпах перетином 60 х 40 мм.

Система SIGMA 2D – на стовпах перетином 60 х 40 мм

Система OMEGA 2D – на стовпах перетином 60 х 40 мм.

Система DELTA 2D – Панелі кріпляться на монтажних обіймах, що знаходяться під кожним рядом подвійних горизонтальних прутів (тип 2D-L), або з меншою кількістю обойм (тип 2D-S), закріплених за допомогою притискних пластин.

Система SIGMA 2D – Панелі кріпляться на монтажних обіймах, що знаходяться під кожним рядом подвійних горизонтальних прутів кріплених за допомогою притискних планок.

Система OMEGA 2D – Панелі кріпляться до боків стовпа з використанням складаються з двох частин, прямокутних хомутів, з’єднаних один з одним за допомогою нержавіючих гвинтів з самоконтряшиїся гайками.

ВИСОТА

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1 – великий осередок, 2 – малий осередок

Вид панели Диаметр горизонтальных прутьев [мм] Диаметр вертикальных прутьев [мм] Размер ячеек [мм] Ширина панели [мм] Антикоррозионная защита Цвета
Vega 2D 2 x 6 5 50×200   2500 оцинковка, оцинковка полиэфирное покрытие стандартные, другие из палитры RAL
Vega 2D SUPER 2 x 8 6

АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАХИСТ

10-lat-ru

 

МІЦНІСТЬ НА БАГАТО РОКІВ

Всі елементи огорож WIŚNIOWSKI піддаються найкращим методам антикорозійного захисту в формі оцинковки і порошкового фарбування. Шар цинку, що отримується в процесі занурення конструкції в розчин рідкого цинку, протягом багатьох десятиліть захищає елементи огорож WIŚNIOWSKI від корозії.

СИСТЕМА DUPLEX – ПОДВІЙНА ЗАХИСТ

Комбінація властивостей цинкового покриття , а також лакофарбового покриття в системі DUPLEX в значній мірі дозволяє продовжити термін експлуатації огорожі WIŚNIOWSKI. Завжди, незалежно від атмосферних впливів, ми можемо бути впевнені, що огорожі WIŚNIOWSKI матимуть красивий вигляд.

efektywna-ochrona-ru

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ

Оцинкування є економічно вигідною технологією, як на етапі виробництва, так і під час експлуатації. Оцинковані огорожі WIŚNIOWSKI не потребують консервації поверхні протягом багатьох років. У період експлуатації не треба піклуватися про захист елементів за допомогою дорогих засобів, що є необхідністю в разі традиційних огорож.

ПЕРЕВІРЕНІ ПРИ БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

Процес оцинковки WIŚNIOWSKI відповідає європейській нормі PN – EN ISO 1461.Це забезпечує відповідну якість продуктів, що піддаються вогненному оцинкуванню. Цинкове покриття є стійким до температур і до ультрафіолетового випромінювання, а завдяки цим властивостям забезпечує оптимальну антикорозійний захист сталевих поверхонь.

Інформація

Кольори

Горечавкового-синій | RAL 5010 / матовий

Зелений мох | RAL 6005 / матовий

Антрацитно-сірий | RAL 7016 / матовий

Кам’яно-сірий | RAL 7030 / матовий

Транспортний білий | RAL 9016

ralownik-wisniowski

Для клієнтів, які шукають ворота в неабияких кольорах, ми підготували пропозицію з порошкового фарбування воріт в більш ніж 200 кольорів з палітри RAL.