Система MODEST 2016-11-26T07:18:04+00:00

В’ЇЗНІ ВОРОТА І ХВІРТКА MODEST

це комплексне рішення для дому та бізнесу

ВОРОТА І ХВІРТКА MODEST

Ворота і хвіртка Modest – це комплексне рішення для дому та бізнесу. У комплекті з воротами і хвірткою поставляються несучі стовпи, а також петлі і замок. Захист від корозії шляхом гарячого цинкування або системою Duplex: гаряче цинкування + поліестрове покриття.

Ворота і хвіртка Modest ідеально підходять для різного роду об’єктів приватного, громадського та промислового характеру. Ворота можна застосовувати для огорожі приватних володінь, парків, шкіл, дитячих садів, складів і т.д.

Стулки ВОРІТ І ХВІРТКИ

Конструкція воріт і хвіртки виготовляється з профілю перетин 40х40 мм. Стулка оснащується комплектом петель і замком. Двостулкові ворота додатково мають засув і обмежувач стулки. Стулка воріт і хвіртка заповнюються панеллю Vega B. Панелі зварюються з прута діаметром 5 мм. Панель приварюється до конструкції із зовнішнього боку. Стовпи воріт і хвірток є інтегральною частиною вироби. Стовпи підібрані з урахуванням міцності вимог, що пред’являються до конструкції в цілому. Стовпи оснащуються пластиковими кришками. Стовпи виробляються з профілю перетином 80×80 мм.

Двостулкові ворота Modest заповнення гратчастої панеллю Vega B

Калитка Modest заполнение решётчатой панелью Vega B

ХАРАКТЕРИСТИКА

КОМПЛЕКСНОСТЬ

Ворота і хвіртки Modest можна також поєднувати з панеллю Vega B і стовпчиками. Вигини в заповненні воріт і хвіртки, а також панельних огорож розташовуються на одній висоті, привносячи гармонію в характер огорожі.

ОПТИМАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ

Стулка воріт і хвіртки може бути заповнена гратчастої панеллю Vega B. Панель приварюється до конструкції. Можливо два напрямки відчинення: праві всередину (PW) або ліві всередину (LW).

СТІЙКІСТЬ До КОРРОЗИИ

Ворота і хвіртки захищені від корозії методом гарячого цинкування або гарячого цинкування і поліестрового покриття.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ МОНТАЖ

Проста конструкція виробів забезпечує їх швидкий і легкий монтаж.

СТВОРІТЬ КОМПЛЕКСНУ СИСТЕМУ ПРОМИСЛОВИХ ОГОРОЖ

Огородження WIŚNIOWSKI – це комплексна система. У нашій пропозиції для дому та бізнесу ви знайдете сучасні сталеві огорожі, панельні огорожі і з заповненням замкнутим профілем. Наші огорожі відрізняються солідністю, якістю і довговічністю, будучи одночасно втіленням елегантності і стилю. Комплексна пропозиція WIŚNIOWSKI в значній мірі полегшує процес огорожі об’єкта, забезпечує його безпеку і дозволяє підкреслити винятковий зовнішній вигляд об’єкта. Огородження WIŚNIOWSKI – це кращий вибір для приватних володінь і котеджів, а також для промислових об’єктів. Скористайтеся повним асортиментом і створіть своє огорожу.

Системне огорожу: двостулковими воротами і хвірткою MODEST
– Заповнення панеллю Vega B

Системне огорожу: двостулковими воротами і хвірткою MODEST
– Заповнення панеллю Vega Bt

ІНФОРМАЦІЯ

Кольори

Система DUPLEX®

Поєднання властивостей цинкового і лакофарбового покриття в системі DUPLEX в значній мірі збільшує період експлуатації огороджень WIŚNIOWSKI. Незалежно від погодних умов, ми можемо бути впевнені, що огорожі WIŚNIOWSKI зберігати свій естетичний зовнішній вигляд.

Ворота і хвіртки доступні у версії, що пройшла гаряче цинкування, або у версії оцинкованої з поліестровим покриттям. Стандартні кольори:
RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.

Зелений мох | RAL 6005 / матовий

Антрацитно-сірий | RAL 7016 / матовий