Система GARDIA 2018-03-04T01:51:19+00:00

В’ЇЗНІ ВОРОТА І ХВІРТКА GARDIA

це комплексне рішення для дому та бізнесу

ВОРОТА І ХВІРТКА GARDIA

Ворота і хвіртка GARDIA – це комплексне рішення для дому та бізнесу. У комплекті з воротами і хвірткою поставляються несучі стовпи, а також петлі і замок LOCINOX. Захист від корозії методом гарячого цікнованія або системою Duplex: гаряче цинкування + поліестрове покриття.

Ворота і хвіртки GARDIA – є ідеальним рішенням для широкого кола об’єктів приватного, громадського та промислового призначення. Ворота можуть встановлюватися для огорожі котеджів і дачних ділянок, парків, шкіл, дитячих садів, магазинів і т.д.

Заповнення ВОРІТ І ХВІРТКИ

Стулка воріт або хвіртки може бути заповнена гратчастої панеллю Vega 2D з діаметром прутка 6/5/6 або гратчастої панеллю Vega 2D Super 8/6/8.
Решітчаста панель приварюється до конструкції

Двостулкові ворота GARDIA заповнення гратчастої панеллю Vega 2D

Хвіртка GARDIA заповнення гратчастої панеллю Vega 2D

ОСОБЛИВОСТІ

СОЛІДНА КОНСТРУКЦІЯ

Ворота і хвіртки з несучими стовпами відрізняються солідною конструкцією і можуть бути заповнені гратчастої панеллю тип Vega 2D або Vega 2D Super, яка приварюється до конструкції.

funkcjonalnosc-ru

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Конструкція воріт і хвірток забезпечує кожне з можливих напрямків відкривання. Для цього досить забетонувати відповідним чином стовпи і в разі необхідності перекласти універсальну планку і язичок замку.

niezawodnosc-ru

ПЕТЛІ LOCINOX 180 °

Застосування надійних петлі LOCINOX забезпечує кут відкривання до 180 °. Петлі з широким діапазоном регулювання.

СТІЙКІСТЬ ДО КОРРОЗІЇ

Ворота і хвіртки захищені від корозії методом гарячого цинкування або гарячого цинкування і поліестрового покриття.

СОЗДАЙТЕ КОМПЛЕКСНУЮ СИСТЕМУ ПРОМЫШЛЕННЫХ ОГРАЖДЕНИЙ

Огородження WIŚNIOWSKI – це комплексна система. У нашій пропозиції для дому та бізнесу ви знайдете сучасні сталеві огорожі, панельні огорожі і з заповненням замкнутим профілем. Наші огорожі відрізняються солідністю, якістю і довговічністю, будучи одночасно втіленням елегантності і стилю. Комплексна пропозиція WIŚNIOWSKI в значній мірі полегшує процес огорожі об’єкта, забезпечує його безпеку і дозволяє підкреслити винятковий зовнішній вигляд об’єкта. Огородження WIŚNIOWSKI – це кращий вибір для приватних володінь і котеджів, а також для промислових об’єктів. Скористайтеся повним асортиментом і створіть своє огорожу.

Системне огорожу з двостулковими воротами і хвірткою GARDIA із заповненням гратчастої панеллю Vega 2D

Системне огорожу з двостулковими воротами і хвірткою GARDIA із заповненням гратчастої панеллю Vega 2D Super

ІНФОРМАЦІЯ

Кольори

Система DUPLEX®

Поєднання властивостей цинкового і лакофарбового покриття в системі DUPLEX® в значній мірі збільшує період експлуатації огороджень WIŚNIOWSKI. Незалежно від погодних умов, ми можемо бути впевнені, що огорожі WIŚNIOWSKI зберігати свій естетичний зовнішній вигляд.

Ворота доступні у версії, що пройшла гаряче цинкування, або у версії оцинкованої з поліестровим покриттям. У стандарті ворота доступні наступних кольорів:
RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.

Зелений мох | RAL 6005 / матовий

Антрацитно-сірий | RAL 7016 / матовий

Стулка воріт або хвіртки

Виконання конструкції стулки воріт або хвіртки залежить від їх розмірів. Можливе застосування профілів перетином 60×40 або 80×40 мм. У стулці універсальний замок з можливістю зміни напрямку його замикання. Ворота також оснащуються засувом LOCINOX, який замикається в грунт. З боків стулки приварені кронштейни петель LOCINOX.

Стовпи воріт і хвіртки

Стовпи воріт і хвірток є невід’ємною частиною вироби. Стовпи підібрані з урахуванням вимог по міцності всієї конструкції. Стовпи оснащуються сталевими кришками типу пірамідка. Стовпи виробляються з профілю перетином: 80×80, 100×100, 120×120 і 160×160 мм.

РОЗМІРИ СТОВПА ВОРІТ І ХВІРТКИ
A Ширина воріт So [мм] Ширина хвіртки So [мм]
Стовп з профілю 80×80 мм  2000 – 2500  1000 – 1250
Стовп з профілю 100×100 мм  3000 – 4000  1500 – 2000
Стовп з профілю 120×120 мм  4500 – 5500
Столб из профиля160×160 мм  6000 – 8000