Система BASTION 2018-03-04T02:51:57+00:00

Розпашні ворота і хвіртки WISNIOWSKI це новий погляд на традиційні рішення

Промислові відкатні ворота WIŚNIOWSKI є гарантом безвідмовного функціонування.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ДОДАТКОВИХ АКСЕССУАРОВ

Вловлює елемент захищає від випадкового, самовільного закриття при відкритій стулки ручних воріт, напр. в результаті сильного подиху вітру – монтується позаду воріт, утримує стулку у відкритому положенні.

Ригель в ручних воротах грає роль блокади стулки воріт, яка кріпиться до фундаменту.

Електроригелі це захист приводу воріт зі стулкою ширше, ніж 3 метри.

Фотоелементи встановлені на стовпах воріт – якщо в просвіті в’їзду з’явиться перетинає інфрачервоний промінь перешкоду, стулка зупиняється і повертається в попереднє положення.

Гостре закінчення у формі сталевого гребеня може встановлюватися на верхньому краї стулки воріт.

Замок для керованих вручну воріт гарантує надійне і міцне закриття відкриваються вручну воріт. Замок встановлюється в алюмінієвому корпусі.

Врізний замок – традиційний спосіб закриття хвіртки. Замок встановлюється в рамі стулки.

Замок накладної – механізм замка поміщений в алюмінієвий корпус, під вкладиш-патент, також у версії з електрозацепом.

Замок з електро зацепом – елемент системи контролю доступу – служить для дистанційного зняття блокування закритою хвіртки.

Регульована петля встановлюється безпосередньо в стовпі воріт – гарантує точну установку хвіртки по відношенню до стовпа.

Петля на монтажній плиті надає можливість кріплення хвіртки до існуючих вже сталевим або бетонних стовпів.

Петля кріплення до монтажного швелеру прикріпленому до стовпа, надає можливість установки хвіртки до сталевого або бетонного стовпа.

ЗРАЗКИ ВОРІТ

Двостулкові ворота з заповненням в формі профілів 25 х 25 мм, приварених до конструкції та Калитка з заповненням у формі суцільних профілів 25 х 25 мм, приварених до конструкції

Двостулкові ворота з заповненням в формі ґратчастих панелей VEGA B, пригвинчених до конструкції та Калитка з заповненням в формі ґратчастих панелей VEGA B, пригвинчених до конструкції.

Двостулкові ворота з заповненням в формі ґратчастих панелей VEGA 2D Super, пригвинчених до конструкції та Калитка з заповненням в формі ґратчастих панелей VEGA 2D Super, пригвинчених до конструкції

АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАХИСТ

10-lat-ru

МІЦНІСТЬ НА БАГАТО РОКІВ

Всі елементи огорож WIŚNIOWSKI піддаються найкращим методам антикорозійного захисту в формі оцинковки і порошкового фарбування. Шар цинку, що отримується в процесі занурення конструкції в розчин рідкого цинку, протягом багатьох десятиліть захищає елементи огорож WIŚNIOWSKI від корозії.

СИСТЕМА DUPLEX – ПОДВІЙНА ЗАХИСТ

Комбінація властивостей цинкового покриття , а також лакофарбового покриття в системі DUPLEX в значній мірі дозволяє продовжити термін експлуатації огорожі WIŚNIOWSKI. Завжди, незалежно від атмосферних впливів, ми можемо бути впевнені, що огорожі WIŚNIOWSKI матимуть красивий вигляд.

efektywna-ochrona-ru

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ

Оцинкування є економічно вигідною технологією, як на етапі виробництва, так і під час експлуатації. Оцинковані огорожі WIŚNIOWSKI не потребують консервації поверхні протягом багатьох років. У період експлуатації не треба піклуватися про захист елементів за допомогою дорогих засобів, що є необхідністю в разі традиційних огорож.

ПЕРЕВІРЕНІ ПРИ БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

Процес оцинковки WIŚNIOWSKI відповідає європейській нормі PN – EN ISO 1461.Це забезпечує відповідну якість продуктів, що піддаються вогненному оцинкуванню. Цинкове покриття є стійким до температур і до ультрафіолетового випромінювання, а завдяки цим властивостям забезпечує оптимальну антикорозійний захист сталевих поверхонь.

Інформація

Кольори

Стандартні кольори

Горечавкового-синій | RAL 5010 / матовий

Зелений мох | RAL 6005 / матовий

Антрацитно-сірий | RAL 7016 / матовий

Кам’яно-сірий | RAL 7030 / матовий

Транспортний білий | RAL 9016

ralownik-wisniowski

Для клієнтів, які шукають ворота в неабияких кольорах, ми підготували пропозицію з порошкового фарбування воріт в більш ніж 200 кольорів з палітри RAL.

ВИДИ ПЕТЕЛЬ

Ворота шириною просвіту в’їзду до 6 метрів кут відкриття 90 °

Ворота шириною просвіту в’їзду понад 6 метрів, кут відкриття 90 °

Під спеціальне замовлення в стулчастих воротах, кут відкриття 180 °